دانلود پاورپوینت یکپارچه سازی دولت الکترونیک با رایانش ابری‎

|755333|ayo|دانلود-|عنوان پاورپوینت : یکپارچه سازی دولت الکترونیک با رایانش ابری قالب بندی : پاورپوینت تعداد صفحات :35 شرح مختصر : کاربرد شبکه اینترنت توسط سازمانهای دولتی جهت ارائه خدمات و اطلاعات به مردم، شرکتها و سایر سازمانهای دولتی از الزامات انکارناپذیر آن محسوب ...
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود پاورپوینت یکپارچه سازی دولت الکترونیک با رایانش ابری‎ هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

عنوان پاورپوینت : یکپارچه سازی دولت الکترونیک با رایانش ابری‎

قالب بندی : پاورپوینت

تعداد صفحات :35

شرح مختصر : کاربرد شبکه اینترنت توسط سازمانهای دولتی جهت ارائه خدمات و اطلاعات به مردم، شرکتها و سایر سازمانهای دولتی از الزامات انکارناپذیر آن محسوب شده و بدین ترتیب کلیه شهروندان، شرکت‌های تجاری، سایر سازمان‌های دولتی و کارمندان دولت را قادر می‌سازد تا از طریق یک وب سایت در شبکه اینترنت و بدون محدودیت‌های مکانی و زمانی به اطلاعات و خدمات دولتی دسترسی پیدا کنند.

در گذشته ای نه چندان دور برقراری هرگونه ارتباط کاری بین شهروندان و یا مدیران اداری با مؤسسات دولتی تنها از طریق حضور فیزیکی در ادارات دولتی یا دیگر سازمان های مربوطه میسر بوده است. امروزه با پیشرفت و گسترش فن‌آوری‌های ارتباطات و اطلاعات، شهروندان می توانند خدمات و اطلاعات دولتی را به صورت Online، در هر قالب زمانی و مکانی دریافت نمایند.

جنبۀ دیگر دولت الکترونیک، تکنولوژی ای است که برای اتصال شهروندان به شبکۀ ارتباطی سازمان ها که یک سری از خدمات مرتبط با نیازکاربران را تأمین می کند، بکار می رود. در بخش های عمومی، غیرانتفاعی و خصوصی شبکه هایی برای ارائه خدماتی که به صورت مشارکتی عرضه می شود مثل مراقبت بهداشتی، رفاه، مسکن، توسعه اقتصادی، آموزش شغل و دستبابی به آن و دیگر خدمات همگانی سرمایه گذاری شده، وجود دارد. از نگاه دیگر، دولت الکترونیک یک واژه عام است که برای مفاهیمی از قبیل خدمات الکترونیک، دموکراسی الکترونیک و از همه مهمتر، مدیریت/ نظارت الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فهرست :

جهانی شدن

دولت

دولت الکترونیک

مزایا و معایب دولت الکترونیک

زیر ساخت دولت الکترونیک

پردازش ابری

مدل و معماری پردازش ابری

استفاده از پردازش ابری در دولت الکترونیک

نتیجه گیریمطالب دیگر:
📃پرسشنامه ابزار سنجش ویژگیهای شخصیتی کارآفرینان📃پرسشنامه استاندارد تاب آوری (کونور و دیویدسون)📃پرسشنامه استاندارد رجحان شغلي (آمابایل و همکاران)📃پرسشنامه مقیاس پذیرش اجتماعی (SDS) کراون و مارلو📃پرسشنامه فرسودگی شغلی گلدارد (GBI)📃پرسشنامه استاندارد مدیریت تعارض (استیفن رابینز)📃پرسشنامه هوش هیجانی شوت و همکاران + نسخه جدید📃پرسشنامه افسردگي دانشجويان (کاواجا و برايدن)📃پرسشنامه استاندارد مهارتهای ارتباطی (بارتون .جی)📃پرسشنامه هوش اجتماعی ترومسو📃پرسشنامه معناي زندگی (استگر، فريزر، اويشی و کالر )📃پرسشنامه استاندارد يادگيري سازماني (چيوا و همكاران )📃پرسشنامه استاندارد سکوت سازمانی (واکولا و بورادوس)📃پرسشنامه استاندارد مديريت دانش (پاتريك، همكاران)📃پرسشنامه استاندارد سبك دلبستگي (هزن و شيور)📃پرسشنامه استاندارد رفتار شهروندي سازماني📃پرسشنامه استاندارد خودکارآمدی عمومی(شرر و همکاران)📃پرسشنامه الگوهای تدریس📃پرسشنامه اثر بخشی مدیریت کلاس درس(ایمار و هیکمان)📃پرسشنامه استاندارد پيوند با مدرسه📃پرسشنامه استاندارد تعهد سازمانی (مایر و آلن)📃پرسشنامه صلاحیت های حرفه ای معلمان📃پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی مدرسه (هوی و تارتر)📃پرپوزال رابطه­­ بین راهبردهای مدیریت تعارض و مهارتهای ارتباطی مدیران با سلامت سازمانی مدارس متوسطه📃آزمون هاي روان شناختي ارزشيابي شخصيت و سلامت روان